03

مراحل طراحی وب

مراحل طراحی وب سایت خود را به تیم طراحی وب سایت پارسیان بسپاریدبرای سفارش طراحی وب سایت خود ابتدا نیاز به یک دامنه (نام وب سایت) و میزان فضای هاست کافی در وب (Host) جهت ذخیره اطلاعات مورد استفاده در وب سایت خود خواهید داشت. پس از تهیه دامنه و هاست مورد نیاز برای آغاز پروژه، مراحل طراحی وب سایت شما توسط گروه طراحی سایت پارسیان آغاز خواهد شد. این مراحل شامل تعیین نیازهای احتمالی شما از وب سایت و نیز مشخص شدن تم گرافیک وب سایت شما بر اساس رنگ سازمانی مجموعه شما خواهد بود.

02

اهمیت طراحی وب

اهمیت طراحی وب سایت در رعات نکات اصولی در طراحی وب استآیا می دانید داشتن وب سایت، اعتبار سازمان و یا مجموعه شما را افزایش می دهد؟ داشتن وب سایت مناسب، اطلاعات، خدمات و محصولات شما را در هر لحظه برای مشتریانتان قابل دسترس می نماید. وب سایت شما ابزاری قدرتمند جهت  فروش و ارائه خدمات بیشتر است. وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتریان بالقوه دارد و با دیدن آن مشتریان احتمالی شما قطعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید کتاب الکترونیکی چرا باید وب سایت داشته باشیم را دانلود کنید.

01

طراحی وب چیست؟

طراحی وب سایت چیست و چگونه انجام می شود؟طراحی وب سایت چیست؟ وب سایت مکانی برای نمایش و عرضه مجموعه افکار و ایده ها، عقاید، احساسات، محصولات و خدمات مالک آن بشکلی جهانی و به نوعی قابل دسترس برای کلیه کاربران وب است. امروزه با گسترش ارتباطات و روش های تبلیغاتی جدید، طراحی وب سایت استاندارد می تواند نقش یک رسانه قدرتمند و یا ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی با قابلیت های مختلف را ایفا نماید و در دسترس بودن آن در تمام جهان، وب سایت را به برترین رسانه ساخته شده تاکنون مبدل ساخته است.

طراحی گرافیک وب, طراحی لوگو سایت, طراحی ست اداری, طراحی بنر

67 Votes4.15 
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

طراحی گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر موجود در وب سایت استطراحی گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر موجود در وب سایت شامل رنگ بندی، ساختار ارائه اطلاعات از طراحی لوگو وب سایت تا تصاویر بکار رفته در طرح و حجم طرح گرافیکی می شود. یکی از نکاتی که موجب جذب بازدید بیشتر و به طبع آن کسب درآمد زیادتر برای وب سایت اینترنتی شما می شود، مسئله طراحی گرافیک وب است. در واقع یکی از اصلی ترین نکاتی که بازدید از وب سایت شما را تبدیل به یک تماس تلفنی و در نتیجه آن کسب درآمد برای مجموعه شما می کند، مساله طراحی گرافیک وب سایت است. هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود. یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک وب با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی صحیح را پیش روی خود داشته باشید.