03

مراحل طراحی وب

مراحل طراحی وب سایت خود را به تیم طراحی وب سایت پارسیان بسپاریدبرای سفارش طراحی وب سایت خود ابتدا نیاز به یک دامنه (نام وب سایت) و میزان فضای هاست کافی در وب (Host) جهت ذخیره اطلاعات مورد استفاده در وب سایت خود خواهید داشت. پس از تهیه دامنه و هاست مورد نیاز برای آغاز پروژه، مراحل طراحی وب سایت شما توسط گروه طراحی سایت پارسیان آغاز خواهد شد. این مراحل شامل تعیین نیازهای احتمالی شما از وب سایت و نیز مشخص شدن تم گرافیک وب سایت شما بر اساس رنگ سازمانی مجموعه شما خواهد بود.

02

اهمیت طراحی وب

اهمیت طراحی وب سایت در رعات نکات اصولی در طراحی وب استآیا می دانید داشتن وب سایت، اعتبار سازمان و یا مجموعه شما را افزایش می دهد؟ داشتن وب سایت مناسب، اطلاعات، خدمات و محصولات شما را در هر لحظه برای مشتریانتان قابل دسترس می نماید. وب سایت شما ابزاری قدرتمند جهت  فروش و ارائه خدمات بیشتر است. وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتریان بالقوه دارد و با دیدن آن مشتریان احتمالی شما قطعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید کتاب الکترونیکی چرا باید وب سایت داشته باشیم را دانلود کنید.

01

طراحی وب چیست؟

طراحی وب سایت چیست و چگونه انجام می شود؟طراحی وب سایت چیست؟ وب سایت مکانی برای نمایش و عرضه مجموعه افکار و ایده ها، عقاید، احساسات، محصولات و خدمات مالک آن بشکلی جهانی و به نوعی قابل دسترس برای کلیه کاربران وب است. امروزه با گسترش ارتباطات و روش های تبلیغاتی جدید، طراحی وب سایت استاندارد می تواند نقش یک رسانه قدرتمند و یا ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی با قابلیت های مختلف را ایفا نماید و در دسترس بودن آن در تمام جهان، وب سایت را به برترین رسانه ساخته شده تاکنون مبدل ساخته است.

طراحی وب, طراحی وب سایت, طراحی وب سایت حرفه ای

74 Votes4.05 
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

طراحی وب، طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی پورتال و طراحی سایت های تجارت الکترونیکطراحی وب، به کمک زبان های برنامه نویسی مختلف، روز به روز پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شده است. به طور کلی طراحی وب به فناوری ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود که با پیدایش الگوهای آبشاری طراحی وب یا همان کدهای CSS، روش های نادرست طراحی از گردونه خارج شده و تکنولوزی ها و متد های جدید در برنامه نویسی و طراحی وب جایگزین شیوه های قدیمی شده اند. گروه طراحی وب سایت پارسیان با استفاده از جدیدترین مد های طراحی وب سایت، وب سایت شما را طراحی می نماید. ارائه خدمات مربوط به طراحی وب سایت حرفه ای، طراحی پورتال و طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک و طراحی انواع وب سایت های شخصی و تجاری از اولویت های تیم طراحی سایت پارسیان است.