03

مراحل طراحی وب

مراحل طراحی وب سایت خود را به تیم طراحی وب سایت پارسیان بسپاریدبرای سفارش طراحی وب سایت خود ابتدا نیاز به یک دامنه (نام وب سایت) و میزان فضای هاست کافی در وب (Host) جهت ذخیره اطلاعات مورد استفاده در وب سایت خود خواهید داشت. پس از تهیه دامنه و هاست مورد نیاز برای آغاز پروژه، مراحل طراحی وب سایت شما توسط گروه طراحی سایت پارسیان آغاز خواهد شد. این مراحل شامل تعیین نیازهای احتمالی شما از وب سایت و نیز مشخص شدن تم گرافیک وب سایت شما بر اساس رنگ سازمانی مجموعه شما خواهد بود.

02

اهمیت طراحی وب

اهمیت طراحی وب سایت در رعات نکات اصولی در طراحی وب استآیا می دانید داشتن وب سایت، اعتبار سازمان و یا مجموعه شما را افزایش می دهد؟ داشتن وب سایت مناسب، اطلاعات، خدمات و محصولات شما را در هر لحظه برای مشتریانتان قابل دسترس می نماید. وب سایت شما ابزاری قدرتمند جهت  فروش و ارائه خدمات بیشتر است. وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتریان بالقوه دارد و با دیدن آن مشتریان احتمالی شما قطعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید کتاب الکترونیکی چرا باید وب سایت داشته باشیم را دانلود کنید.

01

طراحی وب چیست؟

طراحی وب سایت چیست و چگونه انجام می شود؟طراحی وب سایت چیست؟ وب سایت مکانی برای نمایش و عرضه مجموعه افکار و ایده ها، عقاید، احساسات، محصولات و خدمات مالک آن بشکلی جهانی و به نوعی قابل دسترس برای کلیه کاربران وب است. امروزه با گسترش ارتباطات و روش های تبلیغاتی جدید، طراحی وب سایت استاندارد می تواند نقش یک رسانه قدرتمند و یا ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی با قابلیت های مختلف را ایفا نماید و در دسترس بودن آن در تمام جهان، وب سایت را به برترین رسانه ساخته شده تاکنون مبدل ساخته است.

بهینه سازی وب, بهینه سازی وب برای موتورهای جستجو (SEO)

62 Votes4.35 
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بهینه سازی وب برای موتورهای جستجوبهینه سازی وب به چه معناست؟ آیا تاکنون متوجه این نکته شده اید که زمانی که در وب به دنبال یک موضوع خاص می گردید و کلمات خاصی را جستجو می کنید، برخی از وب سایت ها دارای رتبه های بالاتری بوده و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند؟ این وب سایت ها که معمولا در صفحه اول موتورهای جستجوی مهم قرار گرفته اند قطعا میزان بازدید و ترافیک بیشتری را به خود اختصاص خواهند داد. آیا می دانید این وب سایت ها پس از طراحی، بهینه سازی شده اند؟ همان گونه که SEO (بهینه سازی وب) می تواند برای وب سایت شما ترافیک و بازدیدکننده های زیادی را فراهم کند در نقطه مقابل، یک حرکت اشتباه توسط شما می تواند سایت شما را از موتور ها پنهان کرده و احتمال شناسایی سایت شما را به حداقل برساند.سئو همچنین در ارتقاء رتبه سایت تاثیر بسزایی دارد بنابراین محتوای سایت شما می تواند در اولویت های بهتری برای کشف شدن قرار بگیرند.