بهینه سازی وب

ببهینه سازی وب سایت (سئو) چیست؟

بهینه سازی وب یعنی به کارگيري فرايند ها در جهت بهبود و افزايش تعداد بازديدکنندگان يک وب سايت به کمک موتورهاي جستجو. بهینه سازی وب یا سئو یکی از روش های بازاریابی هدفمند در اینترنت است که به طور مستقیم با موتورهای جستجو و الگوریتم های هریک که می تواند در طول زمان تغییر کند، در ارتباط است. جنبه هاي زيادي در SEO وجود دارد که از کلمات موجود در صفحه شما تا ارتباطي که با ديگر صفحات برقرار مي کنيد را در بر مي گيرد. گاهي اوقات SEO شما اطمينان حاصل کردن از اين امر است که آيا وب سايت شما به گونه اي ايجاد شده است که موتورهاي جستجو توانايي يافتن و شناسايي محتويات صفحه هاي شما را داشته باشند يا خير. به طور کلی می توان گفت وب سایت هایی که به صورت اصولی بهینه سازی شده اند در موتورهای جستجو و به خصوص در موتور جستجوی گوگل در مکان بالاتری قرار می گیرند و بازدیدکننده بیشتری خواهند داشت.


بهینه سازی وب یعنی به کارگيري فرايند ها در جهت بهبود و افزايش تعداد بازديدکنندگان يک وب سايت

 

 

آیا تاکنون به این نکات توجه کرده اید که:

 

گوگل در سال گذشته 85 میلیارد جستجو از کل 137 میلیارد جستجو را داشته است؟

85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یك وب سایت را موتورهای جستجو تامین می کنند؟

63.5 درصد جستجو کنندگان در اینترنت سایت های خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟

روش های بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یك علم تبدیل شده؟


بیشتر کاربران وب صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو جستجو می کنند، از این جهت بهینه سازی مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل می تواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار می دهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دو چندان خواهد کرد.


به عنوان مثال کافی است در موتور جستجوی گوگل کلمه طراحی وب، بهینه سازی وب و یا گرافیک وب، طراحی گرافیک وب را جستجو کنید.

مشاهده خواهید کرد که وب سایت گروه طراحی سایت پارسیان با نشانی ParsianWebDesign.ir در صفحه اول نتایج جستجو قرار دارد.

وب سایت گروه طراحی سایت پارسیان با نشانی ParsianWebDesign.ir در صفحه اول نتایج بهینه سازی وب در گوگل قرار دارد.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو:

یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش ها در بهینه سازی وب سایت مبحث طراحی قالب شما می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تصور میکنند قالب وب سایت تنها برای ظاهر سایت مفید است و باید به گونه ای طراحی گردد که قدرت جذب بازدیدکننده را داشته باشد و به عبارتی زیبا باشد ، اصولا صاحبان کسب و کارهای آنلاین به مسائل جانبی در طراحی قالب توجهی نمیکنند که یکی از این مسائل بهینه بودن قالب وب سایت است.

 

یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش ها در بهینه سازی وب سایت مبحث طراحی قالب شما می باشد

 

بهینه سازی وب سایت = افزایش بازدید = افزایش مشتریان و فروش بیشتر

 


چرا به تولید محتوا در بهینه سازی وب سایت خود نیازمندیم؟

تهیه متن وب سایت یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت و مهمترین بخش بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر است. متن ها باید طوری تعیین شوند که هم از لحاظ سئو مناسب باشند و هم برای کاربران مورد استفاده قرار گیرند. یکی از مهمترین تکنیک های سئو این است که انتخاب متن طوری باشد که نه تنها برای موتور های جستجوگر بهینه باشد بلکه کاربران به راحتی بتواند با آن ارتباط بر قرار کنند.

 

بنابراین از مهمترین شاخصه های کیفیت وب سایت شما، متون صفحات وب سایت و سایر محتویات موجود در این صفحات است. یک قاعده طلایی در بهینه سازی سایت (سئو) می گوید: محتوی پادشاه است. (Content is King) .گوگل و بطور کلی موتورهای جستجوگر، بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده یکسری صفحات وب را به شما نشان می دهند. صفحات این وب سایت ها بر مبنای کاربرد کلمات کلیدی در موتورهای جستجو ذخیره شده اند. بنابراین متون صفحات وب سایت شما نیز می بایست بر اساس کلمات کلیدی هدفمند و مناسب تهیه شوند تا بتوانند نتایج خوبی را در موتورهای جستجوگر داشته باشند. عبارات و یا کلمات کلیدی باید بگونه ای انتخاب شوند که در عمل از سوی مخاطبان وب سایت شما مورد جستجو قرار میگیرند. ایجاد محتوی سایت تا بدانجا اهمیت پیدا می کند که 80% از رتبه بندی وب سایت شما به آن بستگی دارد و از مهمترین عوامل تاثیر گزار بر رتبه بندی صفحات وب سایت شما را محتوای وب سایت شما تشکیل میدهد.

 

موتورهای جستجوگر نظیر گوگل زمانی متقاعد می شوند سایت شما هدفمند و کاربردی است که استفاده از کلمات کلیدی به صورت مناسب در متن وب سایت به صورت قاعده مند و استاندارد باشد. در غیر این صورت امتیاز منفی از طرف موتورهای جستجوگر دریافت می کنید.


آیا می دانید جدول تناوبی بهینه سازی وب چیست؟

این جدول شامل 32 عامل بهینه سازی وب می باشد . با قرار دادن این 32 عامل در وب سایت خود می توانید رشد سریعی در موتور جست جو گوگل داشتع باشید

این جدول به دو قسمت تقسیم می شود.

بهینه سازی وب بصورت درون صفحه (سئو درون صفحه)

بهینه سازی وب بصورت بیرون صفحه (سئو بیرون صفحه)

 

بهینه سازی وب بصورت درون صفحه (سئو درون صفحه)

این شکل از سئو بصورتی است که تمامی فاکتور های آن ارتباط مستقیم با برنامه نویس یا مدیر وب سایت را دارد. تمامی این فاکتور باید توسط وبمستر یک وب سایت برای بهینه سازی وب لحاظ شود

بهینه سازی وب به صورت درون صفحه به سه بخش تقسیم می شود و هر بخش دارای فاکتور های متفاوتی برای رشد وب سایت در گوگل می باشد

بهینه سازی وب بر اساس محتوا

یکی از مهمترین مسائل بهینه سازی وب درج محتوا در وب سایت است .

 

 

 

کلمات کلیدی در متون وب سایت چه ویژگیهایی باید داشته باشند:

موضوع اصلی وب سایت را شامل شوند.

کلمات کلیدی می بایست همسان با واژه های مورد استفاده کاربران/مشتریان برای جستجوی مطالب سایت شما باشد.

کلمات کلیدی می بایست مرتبط با عنوان صفحه باشند.

کلمات کلیدی میبایست مرتبط با موضوعات محتوایی و کاری شما بوده و بصورت تخصصی از آن در متون استفاده شود.

از تکرار بی مورد و بی هدف از کلمات کلیدی باید اجتناب نمود چون باعث کاهش رتبه وب سایت شما میگردد.

کلمات کلیدی می بایست در متون نگاشته شده بصورت تخصصی استفاده گردد.


طراحی سایت پارسیان ارائه خدمات بهینه سازی سایت (سئو) با 5 سال تجربه در زمینه افزایش ترافیک سایت، تبلیغات در گوگل و بهینه سازی وب سایت و سئو سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل. 

از همین رو برای بهینه سازی وب سایت و افزایش رتبه وب سایت ها در موتورهای جستجوگر بر آن شدیم تا خدمات تهیه متن وب سایت را به مشتریان خود ارائه دهیم.


استفاده از سئو (بهینه سازی وب) ترافیک بیشتر بر روی سایت به همراه می آورد که برای تمام وب سایت ها امری حیاتی است.

تعرفه بهینه سازی وب, تعرفه سئو و تعرفه بهینه سازی یک وب سایت

ما وب سایت شما را به صفحه اول گوگل می آوریم.

 

تعرفه های ماهانه بیشتر مناسب شرکت ها و وب سایت هایی می باشد که به صورت روزانه و مداوم محتوای آن ها بروز رسانی می شود. در صورتی که وب سایت شما  در بازه های زمانی بلند مدت بروز رسانی می شود و نمی خواهید از تعرفه های ماهانه استفاده کنید، پارسیان تبلیغ وب سایت شما را یک بار به صورت کلی بهینه سازی می نماید و تنها با پرداخت یک تعرفه ثابت، تنها 500 هزار تومان می توانید در دو کلمه کلیدی مهم و رقابتی وب سایت خود را بهینه سازی کنید و در صفحه اول موتورهای جستجو قرار بگیرید.

 

همین امروز برای افزایش مشتریان و پیشرفت وب سایت خود اقدام کنید.


جهت مشاوره رایگان برای بهینه سازی و ارتقا وب سایت خود با متخصصان طراحی سایت پارسیان تماس بگیرید.

66593437-66595460

09124104461


مطالب مرتبط:

PageRank چیست؟

بهینه سازی رتبه وب سایت در موتورهای جستجو

بروز رسانی سایت چه مزایائی دارد؟